Folia  ochronna na samochód jest doskonałym sposobem na zabezpieczenie lakieru pojazdu oraz jego pozostałych newralgicznych elementów. Dowiedz się, dlatego warto zdecydować się na oklejenie swojego samochodu folią PPF właśnie w Car-Lab!

Folia PPF skuteczna ochrona lakieru Twojego auta

Folie PPF stanowią doskonałą ochronę dla lakieru przed działaniem czynników zewnętrznych, oraz środków chemicznych.  Folia ochronna PPF jest bezbarwna, a jej nałożenie na samochód w żaden sposób nie zmienia barwy lakieru. Jeśli zależy Ci na zmianie wyglądu auta proponujemy jego zmatowienie przy pomocy matowej folii zabezpieczającej PPF. Ponadto folia PPF ma właściwości samoregenerujące, co znacznie ułatwia pozbywanie się drobnych rys i zadrapań. Efekt zastosowania folii ochronnej na samochód jest długotrwały.

Powłoki lakiernicze w nowych samochodach są dość cienkie, co sprawia, że stają się niezwykle podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Podczas użytkowania samochodu lakier najczęściej uszkadza się na skutek występowania czynników zewnętrznych, takich jak odpryski kamieni, ptasie odchody oraz wżery owadów. Mechaniczne uszkodzenie lakieru może nastąpić również jako efekt kolizji drogowej lub przycierek parkingowych. Na lakier samochodu negatywny wpływ na także promieniowanie UV. W związku z wysokim poziomem ryzyka dotyczącym uszkodzeń lakieru zalecane jest jego zabezpieczenie. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości foliom PPF.

Oklejanie folią PPF – zleć to profesjonalistom Car-Lab

Car-Lab oferuje profesjonalne oklejanie folią PPF Twojego samochodu. Zakład Car-Lab podczas realizacji usług wykorzystuje wysokiej jakości folię ochronną na samochód marki Rivashield, która jest wytwarzana z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu jest wyjątkowo trwała oraz wytrzymała, a także odporna na przebarwienia. W procesie zabezpieczenia folią PPF duże znaczenie mają także umiejętności, dlatego w Car Lab usługi realizują wyłącznie doświadczeni oraz odpowiednio wykwalifikowani pracownicy, którzy dbają o każdy szczegół zabezpieczanych elementów.

Oklejenie folią PPF zapewnia kompleksową ochronę auta przed zarysowaniami, wgnieceniami oraz uszkodzeniami spowodowanymi czynnikami atmosferycznymi. Gwarantujemy pełny profesjonalizm podczas realizacji usług.

Rivashield
Rivashield

Oklejanie samochodów Katowice Car-Lab

Zapraszamy na oklejanie samochodów Katowice Car-Lab. Oklejanie folią PPF pozwala na skuteczne zabezpieczenie lakieru przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. Zapewniamy optymalne efekty i trwałość ochrony. Odwiedź nasze studio w Katowicach. Specjaliści z naszego zespołu dzięki dużemu doświadczeniu precyzyjne zaaplikują folię PPF na Twój samochód. Dokładnie przylegająca do karoserii folia ochronna PPF skutecznie ochroni powierzchnię lakieru.

Car-Lab oferuje profesjonalne oklejanie samochodów folią ochronną PPF. Zapraszamy do kontaktu kierowców z całego Śląska, szczególnie z miasta Katowice.

Folia PPF na progi

Folia PPF na progi stosowana jest w celu zabezpieczenia progów wewnętrznych, które są jednymi z najbardziej newralgicznych elementów samochodów. Folia  PPF ochroni je przed zarysowaniami mechanicznymi spowodowanymi otarciami lub kontaktem lakieru z twardymi elementami na przykład przypadkowym przytrzaśnięciem klamry pasów.  Folia PPF na progi skutecznie chroni lakier przed korozją powstającą w wyniku działania soli drogowych.

Folia PPF na lampy

Folia PPF na lampy doskonale zabezpieczy reflektory przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą być powodowane przez piasek, kamienie oraz sól drogową. Dzięki zastosowaniu folii ochronnej reflektory nie będą matowieć i pozostaną w dobrym stanie przez dłuższy czas.  Folia PPF na lampy jest świetnym sposobem na przedłużenie ich trwałości.

Folia PPF na drzwi

Folia PPF na drzwi zabezpieczy lakier tego elementu samochodu przed zniszczeniem. Szczególnie przed uszkodzeniami mechanicznymi jak rysy od paznokci czy kluczyków, a także te powstałe na parkingach. Folia PPF na drzwi skutecznie ochroni dolne partie drzwi przed korozją.

Właściwości folii ochronnej PPF RIVASHIELD:

Samoregeneracja

Zastosowanie we wierzchniej warstwie folii zaawansowanego materiału zwanego termoplastycznym poliuretanem (TPU) pozwala na łatwe pozbycie się drobnych zadrapań i rys.

Gwarancja 10 lat (żółknięcie, pękanie)

Najwyższą jakość naszej folii potwierdzamy aż 10 letnią gwarancją.

100% przezroczysta

Brak efektu „skórki pomarańczy”, idealna klarowność.

Rzeczywista ochrona

Nie musisz się już martwić o odpryski na masce bądź zderzaku.

Doskonały blask, głębia i szklistość lakieru

Dzięki użyciu cząsteczek silikonu w substracie światło odbijające się od powierzchni folii nadaje lakierowi niezwykłą głębię i połysk.

Odporna na odplamienia

Ochronę przed odplamieniami powoduje dyspersja poliuretanu (PUD), która jest technologią samosieciowania poprawiającą właściwości powłoki takie jak twardość i odporność na wodę czy rozpuszczalniki.

Sprawdź również:

ceramika na auto

zaufaj jakości

POZNAJ POZOSTAŁE USŁUGI

icon_13
01
KOREKTA LAKIERU

Zobacz swoje auto w nowym wydaniu

Więcej

icon_8
02
MYJNIA SPA

Przyjedź brudnym - odbierz nowy!

Więcej

icon_5
03
REGENERACJA REFLEKTORÓW

Nie kupuj nowych, pozwól nam je odnowić!

Więcej

icon_11
04
PRANIE TAPICERKI

Podejmiemy się każdej plamy

Więcej

icon_22
09
IMPREGNACJA SKÓR

Nie musisz się już martwić plamami

Więcej

icon-powloki-ceramiczne
06
POWŁOKI CERAMICZNE

Zabezpiecz swój lakier i utrzymaj jego blask!

Więcej

icon_folia-do-zmiany-koloru
07
APLIKACJA TWARDEGO WOSKU

Mocna hydrofobowość i ochrona lakieru!

Więcej

car
11
PRZYCIEMNIANIE SZYB

Większe poczucie prywatności

Więcej