Regeneracja reflektorów samochodowych

W związku z intensywnym użytkowaniem lampy samochodowe są narażone na uszkodzenia co jednak nie jest równoznaczne z koniecznością inwestycji w nowe. Alternatywą dla wymiany zużytych reflektorów jest ich regeneracja. Pożółkłe lub zmatowione pod wpływem słońca, piasku lub pyłu niszczących zewnętrzną warstwę plastikowego klosza lampy można poddać polerowaniu, które przywróci im dawną świetność. Regeneracja reflektorów sprawia, że lampy, nawet te wieloletnio używane, należycie oświetlają drogę, co jest kluczowym czynnikiem wpływającym na bezpieczeństwo na drodze. Warto mieć na uwadze, że nie tylko słońce i zabrudzenia mają wpływ na zniszczenie lub zużycia reflektorów – duże znaczenie mają również niewłaściwie dopasowane żarówki, których zbyt duża moc prowadzi do zniekształceń reflektorów oraz wchodzących w ich skład podzespołów.

Regeneracja lamp z CAR LAB

Polerowanie lamp samochodowych to zabieg polegający na wypolerowaniu całej powierzchni reflektorów oraz konserwacji zapobiegającej negatywnemu wpływowi promieniowania UV. Kompleksowo przeprowadzona regeneracja lamp pozwoli na wieloletnie ich użytkowanie i pozytywnie wpłynie nie tylko na bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu, ale również jego wygląd. Klosze to jednak nie jedyne elementy składające się na reflektory samochodowe. Zdarza się, że mimo tego, że są one w dobrej kondycji, to wiązka światła wydzielana przez lampy jest za słaba. Jest to wynikiem złego stanu odbłyśnika odpowiedzialnego za odbijanie światła, którego źródłem są żarówki.

Regeneracja odbłyśników - Katowice i Śląsk

Polerowanie reflektorów samochodowych to tylko jedna z wielu świadczonych przez nas usług, która pozwoli Ci się cieszyć pełną sprawnością pojazdu. W obrębie świadczonych przez nas usług związanych z regeneracją lamp samochodowych znajdują się następujące czynności:

  • oczyszczanie i polerowanie kloszy zarówno tylnych, jak i przednich,
  • oklejanie lamp folią PPF.

Regeneracja lamp samochodowych z doświadczonym zespołem CAR LAB jest gwarancją satysfakcjonującego efektu końcowego, pełnej sprawności lamp samochodowych a także obsługi w najwyższym standardzie.

zaufaj jakości

POZNAJ POZOSTAŁE USŁUGI

icon_13
01
KOREKTA LAKIERU

Zobacz swoje auto w nowym wydaniu

Więcej

icon_8
02
MYJNIA SPA

Przyjedź brudnym - odbierz nowy!

Więcej

car
11
PRZYCIEMNIANIE SZYB

Większe poczucie prywatności

Więcej

icon_22
09
IMPREGNACJA SKÓR

Nie musisz się już martwić plamami

Więcej

oklejanie-folia-ppf
05
ZABEZPIECZENIE FOLIĄ PPF

Zaawansowana ochrona elementów

Więcej

icon-powloki-ceramiczne
06
POWŁOKI CERAMICZNE

Zabezpiecz swój lakier i utrzymaj jego blask!

Więcej

icon_folia-do-zmiany-koloru
07
APLIKACJA TWARDEGO WOSKU

Mocna hydrofobowość i ochrona lakieru!

Więcej

icon_11
10
PRANIE TAPICERKI

Podejmiemy się każdej plamy

Więcej