Korekta lakieru samochodowego

Lakier samochodowy ulega zniszczeniom pod wpływem najróżniejszych czynników wśród których z pewnością wymienić można: działanie promieni UV, wiek pojazdu a także jego eksploatację prowadzącą do zarysowań lakieru, także również w wyniku złej metody mycia samochodu. Zadbany, żywy kolor pojazdu zdecydowanie przyczynia się do jego atrakcyjnego wyglądu przyczyniając się do satysfakcji z jazdy. Przywrócenie tych właściwości pojazdowi może jednak wymagać korekty lakieru samochodowego, która polega na usunięciu rys oraz przebarwień z jego powierzchni. Korekta lakieru samochodowego, choć czasochłonna, pozwala przywrócić pojazdowi świeży wygląd oraz blask.

Korekta lakieru samochodowego z CAR LAB Katowice

Korekta lakieru samochodowego, jest to usługa, która skupia się na idealnej poprawie wyglądu zewnętrznego pojazdu i przywróceniu go do stanu salonowego. Decydując się na korektę lakieru z CAR LAB zyskują Państwo gwarancję usunięcia nawet 95% wszystkich uszkodzeń lakieru w postaci głębokich i drobnych rys, skaz, zmatowień oraz hologramów. Każdy samochód poddawany jest przez nas, przed przystąpieniem do pracy, dokładnym oględzinom. Sprawdzamy, które elementy karoserii były poddane naprawie, czy są ogniska korozji oraz mierzymy grubość powłoki lakierowej, co pozwala nam na rzetelne i profesjonalne odnowienie lakieru pojazdu. Korekta lakieru samochodowego opiera się w głównej mierze na polerowaniu przy zastosowaniu środków umożliwiających nie tylko wygładzenie i nadanie blasku karoserii, ale również przywracającym głębię jej kolorytu.

Korekta lakieru i Twój samochód znów będzie wyglądał jak nowy!

Choć czas trwania usługi zajmuje od 2 do 4 dni to efekty końcowe są naprawdę warte cierpliwości. Korekta lakieru samochodowego to zabieg umożliwiający:

  • wygładzenie powierzchni karoserii,
  • nadanie połysku samochodowi na całej jego powierzchni,
  • przywrócenie świeżości i salonowego blasku,
  • pogłębienie kolorytu lakieru (który blaknie pod wpływem promieni UV),
  • podwyższenie wartości rynkowej pojazdu,
  • usunięciu głębokich oraz płytkich rys.

Korekta lakieru samochodowego to zabieg trwały, którego efekty, w zależności od eksploatacji i intensywności użytkowania pojazdu, mogą utrzymać się nawet przez kilka lat. Przeprowadzana przez profesjonalistów regeneracja lakieru samochodowego jest ponadto całkowicie bezpieczna i nie grozi uszkodzeniem karoserii.

Zespół pasjonatów CAR LAB działa na terenie Górnego Śląska i miasta Katowice – korekta lakieru samochodowego przeprowadzona w naszym studio car-detailingowym to gwarancja usług świadczonych na najwyższym poziomie, a także satysfakcji płynącej z pięknie prezentującego się pojazdu.

Korekta lakieru, jest to usługa, która skupia się na idealnej poprawie wyglądu zewnętrznego samochodu i przywróceniu go do stanu salonowego. Podczas niej trwale usuwamy ponad 95% wszystkich uszkodzeń lakieru w postaci głębokich i drobnych rys, zmatowień oraz hologramów.

Przed przystąpieniem do pracy, samochód poddajemy oględzinom. Sprawdzamy,  które elementy karoserii były poddane naprawie, czy są ogniska korozji oraz mierzymy grubość powłoki lakierowej.

Czas trwania usługi: 2-4 dni

zaufaj jakości

POZNAJ POZOSTAŁE USŁUGI

oklejanie-folia-ppf
05
ZABEZPIECZENIE FOLIĄ PPF

Zaawansowana ochrona elementów

Więcej

icon_8
02
MYJNIA SPA

Przyjedź brudnym - odbierz nowy!

Więcej

icon_5
03
REGENERACJA REFLEKTORÓW

Nie kupuj nowych, pozwól nam je odnowić!

Więcej

car
11
PRZYCIEMNIANIE SZYB

Większe poczucie prywatności

Więcej

icon_folia-do-zmiany-koloru
07
APLIKACJA TWARDEGO WOSKU

Mocna hydrofobowość i ochrona lakieru!

Więcej

icon-powloki-ceramiczne
06
POWŁOKI CERAMICZNE

Zabezpiecz swój lakier i utrzymaj jego blask!

Więcej

icon_22
09
IMPREGNACJA SKÓR

Nie musisz się już martwić plamami

Więcej

icon_11
10
PRANIE TAPICERKI

Podejmiemy się każdej plamy

Więcej