Impregnacja skóry w samochodzie

Skóra we wnętrzu samochodu od wielu lat jest wyznacznikiem luksusu choć w chwili obecnej pojawia się w naprawdę wielu modelach pojazdów a producenci bezproblemowo wyposażają w nie oferowane przez siebie pojazdy. Warto jest mieć jednak na uwadze, że skóra jest bardzo delikatnym i podatnym na przetarcia materiałem – żeby zapobiegać jego zniszczeniu siedzenia pokrywane są środkami mającymi na celu chronić jej powierzchnię przed zabarwieniem czy też plamami, co możliwe jest dzięki właściwościom hydrofobowym nadawanym skórze poprzez wykorzystywane przez nas detergenty. Te jednak ulegają wytarciu w wyniku użytkowania samochodu. W celu przeciwdziałania niszczeniu tapicerki dobrze jest więc od czasu do czasu zdecydować się na impregnację skóry w samochodzie. Zabieg ten polega na odnowieniu przetartej warstwy ochronnej, co gwarantuje estetyczny wygląd skórzanej tapicerki i wydłużenie jej żywotności.

Czyszczenie skórzanej tapicerki w CAR LAB

Mamy świadomość tego, jak ważnym jest, aby tapicerka samochodu codziennie wyglądała doskonale, a jej konserwacja odbywała się łatwo oraz bezpiecznie. Czyszczenie skóry w samochodzie to jedna z podstawowych czynności, którą można wykonać w celu zapewnienia jej estetycznego wyglądu jak najdłużej, wymaga ona jednak inwestycji w kosmetyki czyszczące i konserwujące. Jako specjaliści zadbamy o to, aby w naturalny i bez szkodliwy sposób chronić skórzaną tapicerkę w Twoim pojeździe bez narażania Cię na dodatkowe wydatki. Używamy bezpiecznych środków pochodzenia naturalnego, dzięki czemu materiał jest chroniony oraz zachowuje właściwości oddychające. Sama powłoka tworzy niewidzialną warstwę hydrofobową, która nie przepuszcza żadnych płynów, a właściciel samochodu może cieszyć się czystą i zadbaną tapicerką.

Impregnacja skór samochodowych - Katowice

Impregnacja skóry w samochodzie znacznie wpływa na komfort użytkowania pojazdu oraz estetykę jego wnętrza. Skorzystanie z pomocy specjalistów w tym zakresie zagwarantuje nie tylko satysfakcjonujący efekt, ale również pozwoli uniknąć ryzyka zniszczenia skóry w wyniku chociażby kontaktu z wodą. Studio autodetailingowe CAR LAB świadczy usługi impregnowania skór w samochodzie w Katowicach swoją ofertę kierując również do kierowców z okolicznych miast takich jak Chorzów, Gliwice, Dąbrowa Górnicza a także pomniejszych miejscowości. Zadbaj o wnętrze swojego pojazdu i skorzystaj z naszej oferty – wybierz usługi świadczone przez profesjonalistów i pasjonatów, których praca przyniesie oczekiwane rezultaty już w ciągu jednego dnia. Serdecznie zapraszamy!

zaufaj jakości

POZNAJ POZOSTAŁE USŁUGI

icon_13
01
KOREKTA LAKIERU

Zobacz swoje auto w nowym wydaniu

Więcej

icon_8
02
MYJNIA SPA

Przyjedź brudnym - odbierz nowy!

Więcej

icon_5
03
REGENERACJA REFLEKTORÓW

Nie kupuj nowych, pozwól nam je odnowić!

Więcej

icon_11
10
PRANIE TAPICERKI

Podejmiemy się każdej plamy

Więcej

oklejanie-folia-ppf
05
ZABEZPIECZENIE FOLIĄ PPF

Zaawansowana ochrona elementów

Więcej

icon-powloki-ceramiczne
06
POWŁOKI CERAMICZNE

Zabezpiecz swój lakier i utrzymaj jego blask!

Więcej

icon_folia-do-zmiany-koloru
07
APLIKACJA TWARDEGO WOSKU

Mocna hydrofobowość i ochrona lakieru!

Więcej

car
11
PRZYCIEMNIANIE SZYB

Większe poczucie prywatności

Więcej