Błyszczący lakier i jego intensywny, żywy odcień wspaniale prezentują się na każdym samochodzie. Właściciele aut skrupulatnie zwracają uwagę na wygląd swoich pojazdów. W momencie kiedy lakier traci blask i pierwszą świetność – wosk lub polerowanie, to świetne rozwiązanie. Jak wielu z Was wie wosk występuje w wielu rozmaitych postaciach i wykonuje się go z przeróżnych materiałów i surowców.

Woski nadają gładkości, połysku i uwydatniają kolor lakieru. Poza walorami estetycznymi Państwa auto będzie odporne na brud, matowienie, zaś mycie stanie się łatwiejsze. Po aplikacji wosku samochód zyskuje właściwości hydrofobowe, które odpychają cząsteczki wody.

Wielu klientów pyta nas, jaki wosk wybrać. Chętnie doradzimy i podpowiemy jak go aplikować, należy jednak pamiętać, że aplikacja wosku zależy od od jego rodzaju.

Lakier samochodu rzuca się w oczy z daleka – może być to elegancka czerń, schludne srebro, drapieżna czerwień, nietuzinkowa zieleń czy inny kolor, który w ruchu wyglądać będzie jak błyszcząca smuga. Z daleka kolor może zachwycać i przykuwać uwagę swoją wyrazistością, jednak co w przypadku postoju? Widoczne stają się wszystkie ryski, zabrudzenia czy smugi, co psuje futurystyczny efekt osiągany dzięki prędkości. Jak temu zaradzić? Proponujemy twardy wosk do samochodu – to efektowne, trwałe i tanie rozwiązanie nie tylko przywróci Państwa samochodowi blask, ale także zamaskuje mikroryski.

Twardy wosk samochodowy - jakie są rodzaje?

Woski do samochodu dostępne są w różnych postaciach, ale głównie dzieli się je na woski w płynie i woski twarde. Aplikacja wosku płynnego jest szybka, prosta i nie wymaga dużo wysiłku ani wprawy, jednak jej rezultaty są krótkotrwałe i nie tak efektowne. Z tego powodu polecamy twardy wosk samochodowy, którego rezultaty utrzymywać się mogą nawet do kilkunastu tygodni. Warto jest wspomnieć, iż efekty te naprawdę robią wrażenie – kolor lakieru zyskuje głębię, mikroryski i podobne defekty lakieru znikają, a karoseria odzyskuje blask nowości. Wszystko to wymaga jednak dużego nakładu pracy i wprawy, gdyż wosk twardy do auta jest produktem o wieloetapowej aplikacji, która nieumiejętnie przeprowadzona może nie tylko dać nieestetyczny efekt, ale nawet doprowadzić do powstania rys.

Z czego składa się twardy wosk do samochodu?

Jednym ze składników, które zawiera twardy wosk samochodowy jest karnauba – jest to naturalny wosk wydzielany na powierzchni liści palmy z gatunku Copernicia Cerifera rosnącej w Brazylii. To między innymi zawartość tego wosku, który pozwala uzyskać tak świetne efekty sprawia, iż jego aplikacja tak pracochłonna i wymaga wprawy – twardy wosk do samochodu położony nieumiejętnie w zbyt dużej ilości może skutkować nieestetycznymi pozostałościami nie tylko na powierzchni lakieru, a także w szparach, z których trudno będzie go wyczyścić. Wosk twardy do auta musi być nakłady nie tylko w odpowiedniej ilości, ale także w odpowiednim czasie, aby rozprowadzona warstwa została wygładzona przed jej stwardnieniem. Ponadto, samochód musi być nieskazitelnie czysty, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

W CAR LAB stosujemy wosk samochodowy najwyżej jakości

Twardy wosk samochodowy to rozwiązanie efektowne, które nada kolorowi lakieru głębi, i trwałe, bowiem gwarantujące nawet kilkanaście tygodni widocznych efektów – nie jest ono jednak łatwe w aplikacji. Z tego powodu zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług – nasz doświadczony zespół składający się z profesjonalistów w swoich fachu, którzy na koncie mają już dziesiątki udanych realizacji, umiejętnie położy twardy wosk do samochodu na Państwa lakierze oszczędzając Państwu pracy i zmartwień oraz uzyskując zadziwiające rezultaty. W CAR LAB stosujemy wyłącznie wosk twardy do auta najwyższej jakości, aby zagwarantować satysfakcję z przeprowadzonej usługi, ponieważ zadowolenie klienta oraz dobre relacje są dla nas najważniejsze. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – otrzymają Państwo fachową odpowiedź oraz porady w zakresie naszych usług.

zaufaj jakości

POZNAJ POZOSTAŁE USŁUGI

icon_13
01
KOREKTA LAKIERU

Zobacz swoje auto w nowym wydaniu

Więcej

icon_8
02
MYJNIA SPA

Przyjedź brudnym - odbierz nowy!

Więcej

icon_5
03
REGENERACJA REFLEKTORÓW

Nie kupuj nowych, pozwól nam je odnowić!

Więcej

icon_11
10
PRANIE TAPICERKI

Podejmiemy się każdej plamy

Więcej

oklejanie-folia-ppf
05
ZABEZPIECZENIE FOLIĄ PPF

Zaawansowana ochrona elementów

Więcej

icon-powloki-ceramiczne
06
POWŁOKI CERAMICZNE

Zabezpiecz swój lakier i utrzymaj jego blask!

Więcej

car
11
PRZYCIEMNIANIE SZYB

Większe poczucie prywatności

Więcej

icon_22
09
IMPREGNACJA SKÓR

Nie musisz się już martwić plamami

Więcej