Pranie tapicerki samochodowej

Wnętrze auta – zwłaszcza tapicerka – wymaga regularnego czyszczenia

Nawet w najbardziej zadbanym samochodzie tapicerka z biegiem czasu zmienia kolor i traci swoje właściwości. Fotele robią się ciemniejsze, podsufitka szarzeje, a podłoga wpijająca wilgoć z dywaników zaczyna brzydko pachnieć. Wszystkie te czynniki składają się na spadek komfortu zarówno kierowcy, jak i pasażerów podczas podróży samochodem. Nieprzyjemne zapachy mogą wzmagać objawy choroby lokomocyjnej natomiast brudna tapicerka skutecznie zniechęca do wsiadania do pojazdu. Pranie tapicerki samochodowej to jeden z wielu zabiegów kosmetycznych pozwalających utrzymać samochód nie tylko w czystości, ale przede wszystkim dobrym stanie, co znacznie wpływa na wzrost jego wartości. Czyszczenie tapicerki to zabieg mechaniczny – polega na odkurzeniu wnętrza pojazdu, wyczyszczenia go przy pomocy płynów absorbujących brud z tapicerki a następnie jego całkowitym usunięciu (poprzez odessanie go wraz z płynem).

Pranie wnętrza samochodu z CAR LAB

Kompleksowe pranie wnętrza samochodu wymaga specjalistycznego sprzętu i dobrych detergentów, dlatego CAR LAB wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom oferując pranie wnętrza samochodu przy pomocy sprawdzonych środków gwarantujących efektywność i wydajność. Pranie wnętrza samochodu obejmuje nie tylko czyszczenie tapicerki w postaci skór czy materiałów syntetycznych, ale również szereg innych usług takich jak:

  • pranie podsufitki,
  • pranie wykładziny podłogowej w samochodzie,
  • dezynfekcja pojazdu (ozonowanie samochodu),
  • usuwanie plam.

Stosowane przez nas detergenty to produkty, które wyróżnia również przyjemny zapach, w związku z czym wsiadając do oczyszczonego przez nas pojazdu poczujesz się, jak osoba mająca za moment wyjechać z salonu. Specjalistyczne urządzenia, stosowane przez nas płyny oraz doświadczenie naszej załogi pozwalają nam na świadczenie najwyższej jakości usług.

Czyszczenie samochodu - Katowice i okolice

Czyszczenie samochodu w Katowicach i okolicach oferuje studio detailingowe CAR LAB – obsługujemy mieszkańców i przedsiębiorców nie tylko z miasta Katowice ale z całego Śląska. Serdecznie zapraszamy na pranie tapicerki i czyszczenie samochodu osoby z miast: Gliwice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza i wielu innych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz zachęcamy do zdecydowania się na kompleksowe i wydajne czyszczenie samochodu z CAR LAB w Katowicach.

zaufaj jakości

POZNAJ POZOSTAŁE USŁUGI

icon_13
01
KOREKTA LAKIERU

Zobacz swoje auto w nowym wydaniu

Więcej

icon_8
02
MYJNIA SPA

Przyjedź brudnym - odbierz nowy!

Więcej

icon_5
03
REGENERACJA REFLEKTORÓW

Nie kupuj nowych, pozwól nam je odnowić!

Więcej

car
11
PRZYCIEMNIANIE SZYB

Większe poczucie prywatności

Więcej

oklejanie-folia-ppf
05
ZABEZPIECZENIE FOLIĄ PPF

Zaawansowana ochrona elementów

Więcej

icon-powloki-ceramiczne
06
POWŁOKI CERAMICZNE

Zabezpiecz swój lakier i utrzymaj jego blask!

Więcej

icon_folia-do-zmiany-koloru
07
APLIKACJA TWARDEGO WOSKU

Mocna hydrofobowość i ochrona lakieru!

Więcej

icon_22
09
IMPREGNACJA SKÓR

Nie musisz się już martwić plamami

Więcej