Zabezpieczenie felg i ich pielęgnacja

Zarówno zabezpieczeni, jak i właściwa pielęgnacja felg pozwolą zapobiegać negatywnemu wpływowi wielu szkodliwych czynników na ich powierzchnię, co sprawia. że niezmiennie pełnią one swoją funkcję a ponadto stylowo się prezentują pomimo stałego z nimi kontaktu. Co może mieć negatywny wpływ na felgi? Z pewnością są to drobinki pyłu unoszące się nad jezdnią, lotna rdza a także opiłki z tarcz oraz klocków hamulcowych. W wyniku wysokiej temperatury, którą osiągają felgi w trakcie pracy, wszystkie te zabrudzenia przylegają do ich powierzchni i znacznie wpływają na estetykę pojazdu. Zabezpieczenie felg odbywać się może przy zastosowaniu różnych technik – przy użyciu środków czystości i detergentów samochodowych lub zastosowaniu ceramicznej powłoki, która uniemożliwia przywarcie brudu bezpośrednio do metalu, z którego wykonane są felgi.

Zabezpieczenie felg - ceramika Ultracoat Metal Guard

Ultracoat Metal Guard to produkt, który na rynku wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością. Zabezpieczenie felg ceramiką w postaci powłoki pozwala chronić ich powierzchnię oraz utrzymać doskonałą czystość pokrytych nią elementów. Dużym atutem Ultracoat Metal Guard jest to, że stosowana może być do wszystkich rodzajów metali. Charakteryzują ją zarówno właściwości hydrofobowe, jak również wysokie temperatury. To właśnie one sprawiają, że pył z klocków hamulcowych oraz drobinki asfaltu nie przywierają na stałe do powierzchni felga także umożliwiają im na niepochłanianie innych zabrudzeń. Zabezpieczenie felg ceramiką Ultracoat Metal Guard nie wpłynie negatywnie na ich funkcjonalność nawet w przypadku pracy kół w bardzo wysokich temperaturach sięgających 800 st. C. Ta powłoka spisze się nie tylko w przypadku felg aluminiowych. Z podobnym, satysfakcjonującym efektem końcowym, wykorzystana może ona zostać również do chromowanych podzespołów. Zabezpieczenie felg oferowane przez CAR LAB proponuje niezawodne rozwiązania, których twardość wyrażana jest poziomem 9H.

 

Cechy:

  • Największa wytrzymałość na rynku
  • Szybkie doczyszczanie bez mocnej chemii
  • Bardzo wysoki połysk

Pielęgnacja felg z CAR LAB Katowice

Zabezpieczenie felg, bez uprzednio przeprowadzonej przez doświadczony zespół specjalistów, pielęgnacji nie przyniesie tak olśniewającego rezultatu. Pielęgnacja felg polega na doczyszczeniu ich powierzchni bez ryzyka zarysowania ich powierzchni, na co pozwala specjalne wyposażenie znajdujące się w naszym punkcie w Katowicach. Zaufaj doświadczonemu zespołowi CAR LAB i zadbaj o swoje koła wybierając pielęgnację felg i pokrycie ich trwałą folią PFF. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

zaufaj jakości

POZNAJ POZOSTAŁE USŁUGI

icon_13
01
RENOWACJA LAKIERU

Zobacz swoje auto w nowym wydaniu

dowiedz się więcej

icon_8
02
MYCIE DETAILINGOWE

Przyjedź brudnym - odbierz nowy!

dowiedz się więcej

icon_5
03
REGENERACJA REFLEKTORÓW

Nie kupuj nowych, pozwól nam je odnowić!

dowiedz się więcej

icon_3
04
NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA

Wygodna i bezpieczna jazda w deszczu

dowiedz się więcej

oklejanie-folia-ppf
05
ZABEZPIECZENIE FOLIĄ PPF

Zaawansowana ochrona elementów

dowiedz się więcej

icon-powloki-ceramiczne
06
POWŁOKI CERAMICZNE

Zabezpiecz swój lakier i utrzymaj jego blask!

dowiedz się więcej

icon_folia-do-zmiany-koloru
07
APLIKACJA TWARDEGO WOSKU

Mocna hydrofobowość i ochrona lakieru!

dowiedz się więcej

icon_11
10
PRANIE TAPICERKI

Podejmiemy się każdej plamy

dowiedz się więcej

icon_22
09
IMPREGNACJA SKÓR

Nie musisz się już martwić plamami

dowiedz się więcej

car
11
PRZYCIEMNIANIE SZYB

Większe poczucie prywatności

dowiedz się więcej